Mortalis Spiritum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Secco Blood DK - Tank(Prijaty)

+5
Pusa
dirter
callidus
DJ
Seccoo
9 posters

Goto down

Secco Blood DK - Tank(Prijaty) Empty Secco Blood DK - Tank(Prijaty)

Odoslať  Seccoo Ut september 06, 2011 4:08 pm

Čaute...
Určite ma poznáte niektorý lepšie (či už z videnia v dala, s LFG raidov, alebo sme boli spolu už niekedy v G), niektorý horšie. Mal som 2 mesačnú prestávku od WoW... A teraz hľadám solídnu Guildu, kde poznám kopu ľudí a kde rozmýšľajú a sú schopní. Ako určite viete leavnul som vtedajšiu guildu <Never Again> z dôvodu všetkým ľudom známemu. Neviem koľko ešte budem hrať, ale chcel by som hrať s dobrými priateľmi, ktorých som na WoW spoznal a tak by som sa chcel k Vám pridať...

-Nick: Secco

-GS: Main Spec /6020/
Off Spec /5655/

-PvE 1Spec: Tank Blood 53/8/10

-PvP 1Spec: Dmg Unholy 0/17/54

-PvE 2Spec ,: Dmg Unholy 17/0/54 - ešte stále prispôsobujem

-Profesie: 1,Jewelcrafting 450/450
2,Blacksmithing 400/450 - chystám sa doskillovať
3,First Aid 450/450
4,Cooking 394/450
5,Fishing 291/375

-Staty Tank: Armor:32800
Defense:579
Dodge:31.44% bez zapnutého idolu (+220)
Parry:28.03%
Hit:352

-Class: DK

-Vek: 17

- /played: 156day

-Skúsenosti s raidovaním (TBC, WotLK): Takže Tbc mám preraidované všetko čo bolo Open + neaký ten progress za TBC tiež. Wotlk Progress
Naxx10man: clear
Naxx25man: clear
ULD10man: bossov, ktorí boli otvorení (asi clear)
ULD25man: bossov, ktorí boli otvorení (asi clear)
ToC10man: clear
ToC25man: clear
ToGC10man: 5/5
ToGC25man: 4/5
ICC10man: 6/8 - som online len niekoľko dní
ešte s LFG nebola šanca na to
ICC25man: 5/8 - som online len niekoľko dní
ešte s LFG nebola šanca na to

-Máte Team Speak, používate mikrofón? Každý kto má pozná víe že TS aj microphon používam stále nielen počas raidov.

-Ako dlho hráš za túto postavu, resp. za classu s ktorou k nám chceš prísť: Za túto postavu resp za DK hrám 2 roky od začiatku sa sústredím na Blood DK tank (skúšal som aj frost na Aeo pohoda ale Blood zatiaľ vystačí lepšie) a za tie 2 roky som preraidoval všetko čo šlo.

-Aké točis Dps v raidoch:(platí pre dmg) Nato že to je moj off spec točím Dps kolo 6-8k(25) záleží od bosa a iných okolností ...

-Aké máš Fps v 25man raidoch: Fps - 20 tak isto záleži od bosa, ale idem kupovať nový pc.

-Napíšte časy, od kedy do kedy môžete, a ste ONLINE :
Pondelok: 16:00 - 22:00
Utorok: 16:00 - 22:00
Streda: 16:00 - 22:00
Stvrtok: 16:00 - 22:00
Piatok: 17:00 - 22:00
Sobota: 10:00 - 22:00 - niekedy nebývam doma ak je oslava alebo niečo podobné
Nedela: 10:00 - 22:00
Bývať môžem cca takto ako som napísal niekedy sa to môže skrátiť keď ma niečo zdrží v škole. Toto je môj plán kedy môžem byť online na Raidy. Keď nieje raid nebývam do 22:00, ale do 20:00 - 21:00 a kuknem si radšej film.

-Tvoj postoj k PVE: Čo k tomuto napísať každý kto má pozná vie že pre mňa je PvE to pravé orechové a nevadí mi progressovať a wipovať...

-Tvoj postoj k PVP: Dobré vygenerovanie sa po ťažkom dni, alebo keď má človek nervy PvP beriem ako druhoradé, chodím keď nieje čo robiť (raid a pod.)

-Záujmy: Šport,Pc,Priatelia

-Prečo by sme ťa mali prijať a pár slov o sebe: Dobrá otázka na ktorú sa ťažko mne osobne odpovedá. Viem že ja som ten posledný ktorý by mal dostať šancu v tej G za ten leave. Na túto otázku sa radšej porozprávam whispom alebo na TS.

-Predchádzajúce guildy a dôvod leave: Prvá guilda <The Ilumination> bol som tam Gum. Guilda prosperovala dobre Progressy všetko sa darilo až do doby pokiaľ bol spád (prázdniny) moja väčšia neprítomnosť a tak ľudia sa rozišli a šli do lepších guild. Potom sme sa rozhodovali kde ísť a či sa s niekym spojiť. Najlepšie bolo ísť k Vám a tak sa aj Stalo. V <Never Again> sa nám darilo spoznal som kopec fajn ľudí kamošov a dobrých Pve-čkarov. Ako čas plynul tak sa zase niečo pokazilo. Boli to nezhody medzi mnou a nemenovanými hráčmi. S niektorými som si to vyriešil iný prestali hrať. <Just For Friends> Guilda pre kamarádov a známych Bublinkaa,Konix,Julaw,Fakken fajn ľudia s ktorými sa do dnes kamarádim a pre týchto ľudí a aj ostatných ktorý su v NA oplatí hrať WoW...

-Prečo chceš prísť práve k nám a čo od nás očakávaš: Chcem si konečne zaraidovať na úrovni s ľudmi s ktorými som bol v Guilde (kamarádmi)... Očakávam kvalitné vedenie pokiaľ viem, lebo sa toho zmocnila Pusa (veľmi dobrý človek spoznal som za TBC pomocou Wazera)...

-Poznáš niekoho od nás? Napíšem to len tak zbežne Bublinkaa,Asixsova,Deejaay,Mortig,Saiyanko,Ubuntu,Rockisdead,Pusa,Callidus,Dirter,Sheera,Kores,Jozua,Undeadka, a kopu ďalších...

-Skladá sa ICC25 a nenájde sa pre teba miesto, ako sa zachováš? Zachovám sa normálne každý si musí miesto zaslúžiť a pomôcť aj v strede raidu mi nerobí problém



Alti:

-Nick: Forced
-Lvl: 56
-Class: Warlock
-PvE 1Spec: Destro
-PvE 2Spec: Affli
-GS: Low Lvl

Ospravedlňujem sa za chyby nepísal písal som to zbežne a prajem príjemné chvíle pri čítaní tejto prihlášky.

S pozdravom šialený Secco







Seccoo

Počet príspevkov : 4
Join date : 06.09.2011

Návrat hore Goto down

Secco Blood DK - Tank(Prijaty) Empty Re: Secco Blood DK - Tank(Prijaty)

Odoslať  DJ Ut september 06, 2011 4:21 pm

eště stále smrdíš či už tě to přešlo?? PRO:D starý známý Very Happy

DJ

Počet príspevkov : 2
Join date : 26.07.2011

Návrat hore Goto down

Secco Blood DK - Tank(Prijaty) Empty Re: Secco Blood DK - Tank(Prijaty)

Odoslať  callidus Ut september 06, 2011 4:22 pm

+ prihlaska
+ GS
+ vzpomnel sis na me Very Happy
+ progress

- mam ta rad Very Happy


PRO
callidus
callidus

Počet príspevkov : 16
Join date : 20.06.2011

Návrat hore Goto down

Secco Blood DK - Tank(Prijaty) Empty Re: Secco Blood DK - Tank(Prijaty)

Odoslať  Seccoo Ut september 06, 2011 4:24 pm

Talenty mi sa nedajú linknuť musí mi dať niekdo práva lebo to linky nechce brať Sad

Dj - už nie a ty si kúp už microphon. Smile

Seccoo

Počet príspevkov : 4
Join date : 06.09.2011

Návrat hore Goto down

Secco Blood DK - Tank(Prijaty) Empty Re: Secco Blood DK - Tank(Prijaty)

Odoslať  callidus Ut september 06, 2011 4:26 pm

s tymi talenty som to este nedoresil, kedze som to nemohol najit v administraci Very Happy
callidus
callidus

Počet príspevkov : 16
Join date : 20.06.2011

Návrat hore Goto down

Secco Blood DK - Tank(Prijaty) Empty re

Odoslať  dirter Ut september 06, 2011 4:48 pm

za ak sa dalsi tank uzivi
dirter
dirter

Počet príspevkov : 12
Join date : 20.06.2011
Bydlisko : Puchov

Návrat hore Goto down

Secco Blood DK - Tank(Prijaty) Empty Re: Secco Blood DK - Tank(Prijaty)

Odoslať  Seccoo Ut september 06, 2011 4:55 pm

Tak ja mám všetko čo chcem s ICC na tanka okrem necku z festera či rota neviem presne ktorý to je a pravidelne miesto mať nemusím je to len na Vás či ma zoberiete do Guildy a potom poprípade do Raidu ak nie tak si na príležitosť počkám.

Seccoo

Počet príspevkov : 4
Join date : 06.09.2011

Návrat hore Goto down

Secco Blood DK - Tank(Prijaty) Empty re

Odoslať  dirter Ut september 06, 2011 5:25 pm

ja myslel ze ci sa zmestis do raidu - sak to bude talbe cali nebo pusa vediet
dirter
dirter

Počet príspevkov : 12
Join date : 20.06.2011
Bydlisko : Puchov

Návrat hore Goto down

Secco Blood DK - Tank(Prijaty) Empty Re: Secco Blood DK - Tank(Prijaty)

Odoslať  Pusa Ut september 06, 2011 7:38 pm

1. prva "farebna" prihlaska a pekne rozpisana do podrobna
2. znama tvar sa k nam chce opat vratit co rada uvitam
3. u nas progress nenajdes s uspesnym koncom, lebo sa v raide snazi vzdy len 10-15 ludi bohuzial
4. ja uz nie som GuM, a planujem v blizkej, velmi blizkej buducnosti skoncit, pretoze ludia ma velmi sklamali co sa pristupu a raidovania tyka Sad
5. som ZA, tankov treba vzdy, aj do rezervy a hlavne na ICC10, ktore uz mame 3 + altovska
6. prajem vela nervov a stastia pokial sa k nam pripojis, mozno zazijeme este nejaky ten spolocny raid, a mozno nie, ja verim ze tato guilda raz da ICC25 cele, no bude sa to musiet pretriedit v zlozenie raidu, co sa nie kazdemu bude pacit Sad
7. stastne cislo, snad bude aj pre teba Smile ahoj
Pusa
Pusa

Počet príspevkov : 47
Join date : 19.06.2011
Age : 32

Návrat hore Goto down

Secco Blood DK - Tank(Prijaty) Empty Re: Secco Blood DK - Tank(Prijaty)

Odoslať  callidus Ut september 06, 2011 8:10 pm

4. ja uz nie som GuM, a planujem v blizkej, velmi blizkej buducnosti skoncit, pretoze ludia ma velmi sklamali co sa pristupu a raidovania tyka
Sad Sad Sad
callidus
callidus

Počet príspevkov : 16
Join date : 20.06.2011

Návrat hore Goto down

Secco Blood DK - Tank(Prijaty) Empty Re: Secco Blood DK - Tank(Prijaty)

Odoslať  naro Ut september 06, 2011 8:35 pm


2. ak raz leavnete guildu, niet uz navratu- takze system "resetnem si EPGP" nie je pripustny. Odporucam, neleavovat guildu, pokial mate v plane sa vratit s5.

až na detail



prihláška je rozumne vypísaná som ZA... Shocked


Naposledy upravil naro dňa St september 07, 2011 4:36 pm, celkom upravené 1 krát.
naro
naro

Počet príspevkov : 6
Join date : 24.06.2011
Age : 33
Bydlisko : Zvolen

Návrat hore Goto down

Secco Blood DK - Tank(Prijaty) Empty Re: Secco Blood DK - Tank(Prijaty)

Odoslať  Talby Ut september 06, 2011 9:33 pm

Napis v hre nemam uz co dodavat...
Talby
Talby

Počet príspevkov : 15
Join date : 19.06.2011

Návrat hore Goto down

Secco Blood DK - Tank(Prijaty) Empty Re: Secco Blood DK - Tank(Prijaty)

Odoslať  Seccoo St september 07, 2011 1:04 pm

Pusa napísal:1. prva "farebna" prihlaska a pekne rozpisana do podrobna
2. znama tvar sa k nam chce opat vratit co rada uvitam
3. u nas progress nenajdes s uspesnym koncom, lebo sa v raide snazi vzdy len 10-15 ludi bohuzial
4. ja uz nie som GuM, a planujem v blizkej, velmi blizkej buducnosti skoncit, pretoze ludia ma velmi sklamali co sa pristupu a raidovania tyka Sad
5. som ZA, tankov treba vzdy, aj do rezervy a hlavne na ICC10, ktore uz mame 3 + altovska
6. prajem vela nervov a stastia pokial sa k nam pripojis, mozno zazijeme este nejaky ten spolocny raid, a mozno nie, ja verim ze tato guilda raz da ICC25 cele, no bude sa to musiet pretriedit v zlozenie raidu, co sa nie kazdemu bude pacit Sad
7. stastne cislo, snad bude aj pre teba Smile ahoj


Dík za plusy ale je tu aj mínus že sa chystáš prestať hrať koli tomu že ťa sklame pár jedincou a je to na úkor celej Guildy. Niesi prvá ani posledná komu sa takéto niečo stalo. Aj ja som takéto zažil a niekoľko krát ale prestať no... Sad Hráš tu už dlhšie od TbC sa mi zdať a tak ešte vydrž Smile je to dobré odreagovanie, keď si to človek neberie k sebe tie pripomienky a všetko. Ďakujem za pozitívne ohlasy. A ešte k tomu Progressu ... Nepadne všetko hneď na prvý krát pametajte na Festera/Rotface Smile ale aj TOGC championov Razz tiež sme sa kus natrápili a potom sme sa radovali Razz a pre toto sa oplatí hrať. Tak to nehádž ešte zahlavu a rozmysli si to What a Face

Seccoo

Počet príspevkov : 4
Join date : 06.09.2011

Návrat hore Goto down

Secco Blood DK - Tank(Prijaty) Empty Re: Secco Blood DK - Tank(Prijaty)

Odoslať  naro St september 07, 2011 1:42 pm

Seccoo napísal:
Pusa napísal:1. prva "farebna" prihlaska a pekne rozpisana do podrobna
2. znama tvar sa k nam chce opat vratit co rada uvitam
3. u nas progress nenajdes s uspesnym koncom, lebo sa v raide snazi vzdy len 10-15 ludi bohuzial
4. ja uz nie som GuM, a planujem v blizkej, velmi blizkej buducnosti skoncit, pretoze ludia ma velmi sklamali co sa pristupu a raidovania tyka Sad
5. som ZA, tankov treba vzdy, aj do rezervy a hlavne na ICC10, ktore uz mame 3 + altovska
6. prajem vela nervov a stastia pokial sa k nam pripojis, mozno zazijeme este nejaky ten spolocny raid, a mozno nie, ja verim ze tato guilda raz da ICC25 cele, no bude sa to musiet pretriedit v zlozenie raidu, co sa nie kazdemu bude pacit Sad
7. stastne cislo, snad bude aj pre teba Smile ahoj


Dík za plusy ale je tu aj mínus že sa chystáš prestať hrať koli tomu že ťa sklame pár jedincou a je to na úkor celej Guildy. Niesi prvá ani posledná komu sa takéto niečo stalo. Aj ja som takéto zažil a niekoľko krát ale prestať no... Sad Hráš tu už dlhšie od TbC sa mi zdať a tak ešte vydrž Smile je to dobré odreagovanie, keď si to človek neberie k sebe tie pripomienky a všetko. Ďakujem za pozitívne ohlasy. A ešte k tomu Progressu ... Nepadne všetko hneď na prvý krát pametajte na Festera/Rotface Smile ale aj TOGC championov Razz tiež sme sa kus natrápili a potom sme sa radovali Razz a pre toto sa oplatí hrať. Tak to nehádž ešte zahlavu a rozmysli si to What a Face

pusa secco ma pravdu...Smile
naro
naro

Počet príspevkov : 6
Join date : 24.06.2011
Age : 33
Bydlisko : Zvolen

Návrat hore Goto down

Secco Blood DK - Tank(Prijaty) Empty Re: Secco Blood DK - Tank(Prijaty)

Odoslať  Timko St september 07, 2011 4:11 pm

Pusa dúfam že si si robila iba srandu ...
Timko
Timko

Počet príspevkov : 12
Join date : 26.07.2011

Návrat hore Goto down

Secco Blood DK - Tank(Prijaty) Empty Re: Secco Blood DK - Tank(Prijaty)

Odoslať  Sheera St september 07, 2011 9:26 pm

Timko napísal:Pusa dúfam že si si robila iba srandu ...

off topic
jinak pro ti

LAMPA
Sheera
Sheera

Počet príspevkov : 8
Join date : 24.06.2011

Návrat hore Goto down

Secco Blood DK - Tank(Prijaty) Empty Re: Secco Blood DK - Tank(Prijaty)

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.