Mortalis Spiritum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prihlaska bubblepuppy(Prijaty)

3 posters

Goto down

prihlaska bubblepuppy(Prijaty) Empty prihlaska bubblepuppy(Prijaty)

Odoslať  bubble So júl 02, 2011 2:33 pm

nick-bubblepuppy
GS-pve-holy-5600 main spec
pve-prot-5300 off spec
profesie-JWC a ENCH cisto len pre tie veci na 400skill nic extra
LVL-80 Very Happy
class-paladin holy
vek- 18r
played- 80 dni
zaujmi: kazdy druh sportu 2 krat do tyzdna mam futbal ostatne iba tak s kamaratmi
raidy - holy paladina som si vyexpil popri raidovani s druidom u aliancie za toho druida som odtankoval a uhealoval kazdy raid co je doposial otvoreny TOGC 25 cely clear tak ist aj togc 10 aj ICC 10 aj ICC 25 6 bossov dokonca uz aj 3 tie poschodie pri teste s hurim takze viem taktiky aj na tych dalsich co mzoe byt prinos
ako casto hrat?? neviem to tu napisat ako niektory ze v ten den v tedy a vtedy mzoem hrat nemam stanoveny cas od kedy mzoem a odkedy nie podla chuti ale je ISTE ze ked sa pojde nejaky raid tak si ten cas urcite najdem mne treba dat presny cas na ICC 10 a 25 a budem tu
za tuto psotavu hram 2 mesiace za ktore som ziskal tento eq bol som par krat zanu ICC aj toc ale vecsinu casu wow som hral za druida ale viem to za paladina
preco by ste ma mali prijat? ako som pisal uz vyssie za druida som odohral vsetky raidy co su doposial otvorene aj aj dalsich bossov v ICC co sa snazi huri otvorit takze viem taktiky a figle na kazdeho bossa co mzoe byt prinos pre raid
HPS som nesledoval sorry Smile
FPS tiez som ensledoval ale nemam problem s lagmi ani sekanim pri full detailoch v ICC 25 ani toc 25
Predchádzajúce guildy a dôvod leave? nemal som guildu pretoze som hraval za alika
Poznáš niekoho od nás? nie ale dufam ze sa to zmeni Smile

bubble
Anonymný


Návrat hore Goto down

prihlaska bubblepuppy(Prijaty) Empty Re: prihlaska bubblepuppy(Prijaty)

Odoslať  Pusa So júl 02, 2011 2:38 pm

tak co si mi pisal ingame bol si v AW, spominas stale druida takze toto je altik jo ? ... nech sa vyjadri aj zvysok, holy pala je potrebny kedeze mame celkom malo aktivnych H palatov. zatial som ZA ,no sama nerozhodujem.
Pusa
Pusa

Počet príspevkov : 47
Join date : 19.06.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

prihlaska bubblepuppy(Prijaty) Empty :D

Odoslať  bubblepu So júl 02, 2011 2:44 pm

no som v CW ale to len preto lebo som chcel anrychlo nejaku guildu keby nahodov isli ICC 10 aby som mal aspon emblemy ..... no to je taky main u hordy ale druid je moja main postava zatial ale tam hram iba raz do tyzdna pretoze tam mam 6143 GS a uz mi nepada nic v ICC 10 ani 25 a mam cez 600 emblemov tak nechavam inym ludom nech chodia tie raidy

bubblepu
Anonymný


Návrat hore Goto down

prihlaska bubblepuppy(Prijaty) Empty Re: prihlaska bubblepuppy(Prijaty)

Odoslať  Koshkan So júl 02, 2011 3:00 pm

Tak za vyzkúšanie nedáme nič,aj v pár raidoch som bol s tebou takže zatial ZA.
Koshkan
Koshkan

Počet príspevkov : 1
Join date : 24.06.2011

Návrat hore Goto down

prihlaska bubblepuppy(Prijaty) Empty Re: prihlaska bubblepuppy(Prijaty)

Odoslať  Mortig So júl 02, 2011 9:50 pm

bubblepu napísal:..... no to je taky main u hordy ale druid je moja main postava zatial ale tam hram iba raz do tyzdna pretoze tam mam 6143 GS a uz mi nepada nic v ICC 10 ani 25 a mam cez 600 emblemov tak nechavam inym ludom nech chodia tie raidy
no otazne je ked otvoria teda ak otvoria new quarter v icc ci budes mat cas aj na palacha respektivne stihat raid u nas

..inak prihlaska nic moc mohlo to byt aj prehladnejsie

..skusenosti z toho co pises mas velice slusne co sa hodi ..

ZA
Mortig
Mortig

Počet príspevkov : 25
Join date : 19.06.2011

Návrat hore Goto down

prihlaska bubblepuppy(Prijaty) Empty Re: prihlaska bubblepuppy(Prijaty)

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.